İstanbul Fotoğraf Galerisi

GEÇMİŞ SERGİ

İstanbul Fotoğraf Galerisi şehrin sanatsal anlamda en harekeli bölgesi olan Beyoğlu’nda, nitelikli eserlere yer vermek ve fotoğraf sanatını ve sanatçılarını toplumun her kesimine ulaştırmak amacıyla sergiler düzenlemektedir.

Usta fotoğraf sanatçılarının yanı sıra, genç kuşak temsilciler ve birlikte üretme yolunda biraraya gelmiş kollektif oluşumların da kendi işlerini sunabilecekleri bağımsız bir sanat alanı olmayı hedeflemektedir.

KARMA SERGİ

KARMA SERGİ
KUTLAMA "Yeni Yıl Karma Sergisi"

Ara. 9, 2017-Oca. 26, 2018

KUTLAMA "Yeni Yıl Karma Sergisi"

Bu yılın hediyesi neden sanat olmasın?

İstanbul Fotograf Galerisi olarak, 2017’yi uğurlarken farklı bir sergi hazırladık. Amacımız, yeni yıl hediyeniz sanat olsun diye; farklı sanatçıların işlerini bir araya getirmek.

Siz de sevdiklerinize sanat hediye edebilirsiniz.

2018 sezonu boyunca dönem dönem gerçekleştireceğimiz bu karma sergi konseptimiz; her bütçeye uygun fiyatlar ile sanat eseri koleksiyonu yapmayı ve sanat galerilerinden eser satın almayı benimsemeyi ve özendirmeyi amaçlıyor.

İlk sergimiz, yeni yıla özel galeri ve misafir sanatçıların katılımıyla... Kutlama! 

Sanatçılar, eserlerinin ilk edisyonları için özel indirim uyguladı.  Üstelik satın aldığınız eseri sergi bitimini beklemeden teslim alıyorsunuz.

Sergiye katılan sanatçılar; Stanko Abadzic, Özlem Acaroğlu, İlknur Can, Aslı Çelikel, Dinçer Dökümcü, Cumhur Ersöz, Mehveş Lelic, Erhan Şermet, Timurtaş Onan, Can Tanrıseven, Cem Turgay, Erdem Varol ve Barbara Yoaf Karyo. Ayrıca, iki genç ressam arkadaşımız Ghazaal Bagheri ve Mutlu Aksu, konuk sanatçı olarak eserleriyle sergide yer almaktalar. 

Siz de sürdürebilirliğimize katkı sağlamak isterseniz, sergimizi 27 Ocak tarihine kadar ziyaret edebilirsiniz.

Galerimizin bir de önerisi var. Sanat eseri satın alırken kendi zevklerinize, beğenilerinize ve içgüdülerinize güvenin. Eser ile aranızda bir bağ olduğunu hissettiğinizde ona hayatınızda yer ayırın.

Benzer konseptteki gelecek sergilerimizde yer almak isteyen sanatçılar info@istanbul-fotografgalerisi.com adresine mail atarak bizimle iletişime geçebilir.

KARMA SERGİ

Sergiye katılan sanatçılar; Stanko Abadzic, Özlem Acaroğlu,Mutlu Aksu, Ghazaal Bagheri İlknur Can, Aslı Çelikel, Dinçer Dökümcü, Cumhur Ersöz, Mehveş Lelic, Erhan Şermet, Timurtaş Onan, Can Tanrıseven, Cem Turgay, Erdem Varol ve Barbara Yoaf Karyo.