İstanbul Fotoğraf Galerisi

ETKİNLİKLER

İstanbul Fotoğraf Galerisi yıl boyunca yaşayan bir sanat ortamı yaratmak için birçok etkinliğe ev sahibi yapacaktır. Bu kapsamda Galeri’de; sergiler, yerli-yabancı konuk sanatçı söyleşileri, fotoğraf ve film gösterimleri, kitap lansmanları, imza günleri ve genç kuşak sanatçıların da kendi işlerini sundukları “Fotoğrafa Genç Bakış” etkinlik serisi ile fotoğraf severlere yönelik birçok etkinlik düzenlenecektir.

YASİN AKGÜL

PORTFOLYO SUNUMU
FOTOĞRAFA GENÇ BAKIŞ-8
YASİN AKGÜL

Tarih & Saat: Mayıs 20, 2016, 7:45 ö.s.

FOTOĞRAFA GENÇ BAKIŞ-8

Genç fotoğrafçı arkadaşların üretimlerini paylaşmalarına katkı sağlamak ve kendilerini ifade edebilecekleri bağımsız bir sanat ortamı oluşturmak amacıyla düşünülmüş bir etkinliktir.

Fotoğrafa Genç Bakış etkinliğimizin konuğu, son dönemlerde toplumsal olaylarda çektiği başarılı fotoğraflarını izlediğimiz, Marmara Üniversitesi Fotoğraf Bölümü öğrencisi Yasin Akgül.

Yasin, fotoğrafa başlama süreçi ve etkileri, gelecek hedefleri ve beklentileri üzerine fotoğraflar eşliğinde söyleşi gerçekleştirecek.

YASİN AKGÜL

1990 yılında Mardin’de doğdu 2007 yılında fotoğrafa başladı. 4 yıldır belgesel ve haber fotoğrafı çekiyor. Marmara GSF fotoğraf bölümünde son sınıf öğrencisi.