İstanbul Fotoğraf Galerisi

ETKİNLİKLER

İstanbul Fotoğraf Galerisi yıl boyunca yaşayan bir sanat ortamı yaratmak için birçok etkinliğe ev sahibi yapacaktır. Bu kapsamda Galeri’de; sergiler, yerli-yabancı konuk sanatçı söyleşileri, fotoğraf ve film gösterimleri, kitap lansmanları, imza günleri ve genç kuşak sanatçıların da kendi işlerini sundukları “Fotoğrafa Genç Bakış” etkinlik serisi ile fotoğraf severlere yönelik birçok etkinlik düzenlenecektir.

DENİZ EZGİ SÜREK

PORTFOLYO SUNUMU
FOTOĞRAFA GENÇ BAKIŞ-6
DENİZ EZGİ SÜREK

Tarih & Saat: Oca. 26, 2016, 7:45 ö.s.

FOTOĞRAFA GENÇ BAKIŞ-6

Genç fotoğrafçı arkadaşların üretimlerini paylaşmalarına katkı sağlamak ve kendilerini ifade edebilecekleri bağımsız bir sanat ortamı oluşturmak amacıyla düşünülmüş bir etkinliktir.

Fotoğrafa Genç Bakış etkinliğimizde bu ay ki konuğu Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf ve Video Anasanat Dalı mezunu Deniz Ezgi Sürek.

Fotoğrafa başlama süreçi ve etkileri, gelecek hedefleri ve beklentileri üzerine fotoğraflar eşliğinde söyleşi gerçekleştirecek.

DENİZ EZGİ SÜREK

1990 yılı, İstanbul doğumlu. 2015 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf ve Video Anasanat Dalı’ndan mezun oldu. Üniversite eğitimi sırasında Portekiz’de bir dönem okudu, Almanya’da karma sergiye katıldı. Serbest fotoğrafçı olarak çalışmakta, çeşitli dergiler için çekim yapmaktadır. Bir yandan yüksek lisansa hazırlanırken diğer yandan doğa ve beden eksenli çalışmalarına devam etmektedir.