İstanbul Fotoğraf Galerisi

ETKİNLİKLER

İstanbul Fotoğraf Galerisi yıl boyunca yaşayan bir sanat ortamı yaratmak için birçok etkinliğe ev sahibi yapacaktır. Bu kapsamda Galeri’de; sergiler, yerli-yabancı konuk sanatçı söyleşileri, fotoğraf ve film gösterimleri, kitap lansmanları, imza günleri ve genç kuşak sanatçıların da kendi işlerini sundukları “Fotoğrafa Genç Bakış” etkinlik serisi ile fotoğraf severlere yönelik birçok etkinlik düzenlenecektir.

ÇAĞDAŞ ERDOĞAN

PORTFOLYO SUNUMU
FOTOĞRAFA GENÇ BAKIŞ-4
ÇAĞDAŞ ERDOĞAN

Tarih & Saat: Kas. 20, 2015, 7:30 ö.s.

FOTOĞRAFA GENÇ BAKIŞ-4

Genç fotoğrafçı arkadaşların üretimlerini paylaşmalarına katkı sağlamak ve kendilerini ifade edebilecekleri bağımsız bir sanat ortamı oluşturmak amacıyla düşünülmüş bir etkinliktir.

Fotoğrafa Genç Bakış etkinliğimizin kasım ayı konuğu, toplumsal fotoğraf projeleri üreten, ulusal ve uluslar arası dergilerde yer alan Çağdaş Erdoğan.

Fotoğrafa başlama süreçi ve etkileri, gelecek hedefleri ve beklentileri üzerine fotoğraflar eşliğinde söyleşi gerçekleştirecek.

ÇAĞDAŞ ERDOĞAN

1992'de Muş' ta doğdu. Toplumsal olaylar üzerine uzun soluklu fotoğraf hikayeleri çekiyor. Farklı ajans ve dergiler için freelance fotoğraf cekiyor.