İstanbul Fotoğraf Galerisi

ETKİNLİKLER

İstanbul Fotoğraf Galerisi yıl boyunca yaşayan bir sanat ortamı yaratmak için birçok etkinliğe ev sahibi yapacaktır. Bu kapsamda Galeri’de; sergiler, yerli-yabancı konuk sanatçı söyleşileri, fotoğraf ve film gösterimleri, kitap lansmanları, imza günleri ve genç kuşak sanatçıların da kendi işlerini sundukları “Fotoğrafa Genç Bakış” etkinlik serisi ile fotoğraf severlere yönelik birçok etkinlik düzenlenecektir.

DİNÇER DÖKÜMCÜ

PORTFOLYO SUNUMU
FOTOĞRAFA GENÇ BAKIŞ-3
DİNÇER DÖKÜMCÜ

Tarih & Saat: Mayıs 27, 2015, 7:30 ö.s.

FOTOĞRAFA GENÇ BAKIŞ-3

Genç fotoğrafçı arkadaşların üretimlerini paylaşmalarına katkı sağlamak ve kendilerini ifade edebilecekleri bağımsız bir sanat ortamı oluşturmak amacıyla düşünülmüş bir etkinliktir.

Üçüncüsünü düzenleyeceğimiz Fotoğrafa Genç Bakış etkinliğimizin mayıs ayı konuğu, Mimarsinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Fotoğraf Bölümü’nde öğrenci Dincer Dökümcü.

Fotoğrafa başlama süreçi ve etkileri, gelecek hedefleri ve beklentileri üzerine fotoğraflar eşliğinde söyleşi gerçekleştirecek.

DİNÇER DÖKÜMCÜ

1982 yılında İstanbul da doğdum. Mimarsinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Fotoğraf Bölümü’nde öğrenciyim. Bu yıl Timurtaş Onan’ın Işık Gölge atölyesine katıldım. Bu atölye ile fotoğrafa bakış açım, biraz daha farklılaştı ve kendi tarzımı oluşturmam da çok büyük etkisi oldu. 8 yıldır fotoğrafla ilgileniyorum. Zamanımın büyük kısmında sokakta fotoğraf çekiyorum. Sokaktan çok keyif alıyorum çünkü hayatın gerçekleri orada, beni kendine çekiyor.