İstanbul Fotoğraf Galerisi

ETKİNLİKLER

İstanbul Fotoğraf Galerisi yıl boyunca yaşayan bir sanat ortamı yaratmak için birçok etkinliğe ev sahibi yapacaktır. Bu kapsamda Galeri’de; sergiler, yerli-yabancı konuk sanatçı söyleşileri, fotoğraf ve film gösterimleri, kitap lansmanları, imza günleri ve genç kuşak sanatçıların da kendi işlerini sundukları “Fotoğrafa Genç Bakış” etkinlik serisi ile fotoğraf severlere yönelik birçok etkinlik düzenlenecektir.

FURKAN TEMİR

PORTFOLYO SUNUMU
FOTOĞRAFA GENÇ BAKIŞ-2
FURKAN TEMİR

Tarih & Saat: Nisan 10, 2015, 7:30 ö.s.

FOTOĞRAFA GENÇ BAKIŞ-2

Genç fotoğrafçı arkadaşların üretimlerini paylaşmalarına katkı sağlamak ve kendilerini ifade edebilecekleri bağımsız bir sanat ortamı oluşturmak amacıyla düşünülmüş bir etkinliktir.

Fotoğrafa Genç Bakış etkinliğimizin bu ay ki konuğu, fotoğraf projelerinin yanı sıra video çalışmalarıda bulunan İstanbul Üniversitesi sinema bölümü öğrencisi Furkan Temir.

Fotoğrafa başlama süreçi ve etkileri, gelecek hedefleri ve beklentileri üzerine fotoğraflar eşliğinde söyleşi gerçekleştirecek.

FURKAN TEMİR

1995 yılında Sivasta doğdu. Daha sonrasında aldığı bir bursla İstanbula Sinema öğrenimine devam etmek için geldi. Halen eğitimine devam ediyor bir yandan da ortadoğu ile ilgili fotoğraf hikayeleri ve video belgeseller yapıyor.