İstanbul Fotoğraf Galerisi

ETKİNLİKLER

İstanbul Fotoğraf Galerisi yıl boyunca yaşayan bir sanat ortamı yaratmak için birçok etkinliğe ev sahibi yapacaktır. Bu kapsamda Galeri’de; sergiler, yerli-yabancı konuk sanatçı söyleşileri, fotoğraf ve film gösterimleri, kitap lansmanları, imza günleri ve genç kuşak sanatçıların da kendi işlerini sundukları “Fotoğrafa Genç Bakış” etkinlik serisi ile fotoğraf severlere yönelik birçok etkinlik düzenlenecektir.

ONUR KORKMAZ

PORTFOLYO SUNUMU
FOTOĞRAFA GENÇ BAKIŞ-1
ONUR KORKMAZ

Tarih & Saat: Şub. 13, 2015, 7:30 ö.s.

FOTOĞRAFA GENÇ BAKIŞ-1

Genç fotoğrafçı arkadaşların üretimlerini paylaşmalarına katkı sağlamak ve kendilerini ifade edebilecekleri bağımsız bir sanat ortamı oluşturmak amacıyla düşünülmüş bir etkinliktir.

Fotoğrafa Genç Bakış etkinliğimizin ilk konuğu belgesel alanında üretim yapan Mahzen Photos kolektifin kurucularından Onur Korkmaz.

Onur, fotoğrafa başlama süreçi ve etkileri, devam eden fotoğraf projeleri, gelecek hedefleri ve beklentileri üzerine fotoğraflar eşliğinde söyleşi gerçekleştirecek.

ONUR KORKMAZ

20 Eylül 1988′de İstanbul’da doğan Onur Korkmaz, 2005 – 2010 yılları arasında gazetecilik eğitimi aldı. 2006 yılında amatör ruh ile basladığı fotoğraf serüveninde çeşitli karma ve kişisel fotoğraf sergilerinde yer alma fırsatı buldu. 2013 yılında, belgesel fotoğraf alanında üretimlerini ortaklaştırma, birlikte üretme ve dayanışma fikriyle bir araya gelen arkadaşlarıyla beraber Mahzen Photos kolektifini kurdu.