İstanbul Fotoğraf Galerisi

EDİSYON SATIŞ

İstanbul Fotoğraf Galerisi, satışı yapılan sınırlı sayıda basılmış fotoğraf eserini, uluslararası standartlarda koleksiyon kalitesinde basımını sağlayıp, orijinal olduğu belgeleyecek sertifikası ile birlikte teslimini gerçekleştirir.


Galeride yapılacak ödemelerde

Bonus karta 6 taksit

SINIRLI SAYIDA FOTOGRAF BASKISI

Baskı sayısını sınırlamak, fotoğrafın bir sanat eseri olarak değerlenmesine ve orijinal bir eser olmasına katkı sağlamaktır. Bir sanatçı, eserinin kaç adet basılacağını belirler ve o adetle sınırlandırır. Sertifika ilede bunu garanti eder. Eserler satıldıkça piyasa değeri yükselir ve zamanla değer kazanır.

FINE ART BASKI KALİTESİ

Fotoğraf baskıları; 11 renkli HDR mürekkep sistemli Epson StylusPro 9900/7900 ile zengin renk tonlarında, müze kalitesinde ve uzun ömürlü Hahnemühle’nin ürettiği %100 pamuk elyaflı asit içermeyen özel FineArt kağıtlara yapılmaktadır. İstendiği takdirde çerçeve, diasec ve forekse sıvama gibi sunum yöntemlerinde destek verilmektedir.

SERTİFİKA VE HOLOGRAM

Sertifika, bir fotoğraftan hangi boyutta, kaç adet basılacağını taahüt eden sınırlı sayıda bir eser aldığınızı garanti eden belgedir. Her bir eser aynı seri numaralı çift hologram içerir. Hologramlardan biri eserin arkasına, diğeri ise sertifikaya yapıştırılır. Seri numarasını Hahnemülle’ye bağlı olan www.myartregistry.com sitesinde online kayıt altına alarak eserin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

EDİSYON BAŞVURU

TİMURTAŞ ONAN

STANKO ABADZIC

CEM TURGAY

TAMER SERBAY

IMRE SZABÓ

ERHAN ŞERMET

DİNÇER DÖKÜMCÜ

İLKNUR CAN

MEHVEŞ LELİÇ

TUNCER TUNÇ

HAKAN ÇINAR

EMRULLAH EYVALLAH

SEVİL ALKAN

NUDE

NUDE

RETRO

RETRO

STILL LIFE

STILL LIFE

ŽELJKO KOPROLČEC

Zagreb'de (Hırvatistan) doğdu. Reklam fotoğrafçığına artististik boyut kazandırarak alışılmışın dışında fotoğraflar üretmektedir. Kariyerine gazeteci olarak başladı. Önde gelen bir yayın evi için sinema ve sahne sahne sanatları konularında yazılar yazdığı dönemde reklam fotoğrafçılığına olan ilgisini keşfetti. Paris, Roma ve Münihte çalışarak konusunda uzmanlaştı. Daha sonra Zagreb de şu anda çalışmakta olduğu stüdyosunu açtı. Profesyonel fotoğrafçılık kariyeri süresince moda ve kozmetik firmalarının satış departmanları ile çalıştı. Daha sonra bunları ünlülerin yaşamları ile Avrupa’nın tanınmış plak firmaları takip etti. “Vogue” ve “Graphis dergileri ile çalıştı.

Profesyonel reklam fotoğrafçılığının yanı sıra sanat fotoğrafı dalında nü, portre ve retro art deco tarzında fotoğraflar üretmektedir.

Bir çok defa yurtiçi ve yurtdışında karma sergilere katılmış, kişisel sergiler açmıştır. Ulusal ve uluslararası bir çok ödülü bulunmakta ve fotoğrafları New York'ta bulunan Modern Sanat Müzesi'nin (MoMA) koleksiyonunda yer almaktadır.

ŽELJKO KOPROLČEC