İstanbul Fotoğraf Galerisi

EDİSYON SATIŞ

İstanbul Fotoğraf Galerisi, satışı yapılan sınırlı sayıda basılmış fotoğraf eserini, uluslararası standartlarda koleksiyon kalitesinde basımını sağlayıp, orijinal olduğu belgeleyecek sertifikası ile birlikte teslimini gerçekleştirir.


Galeride yapılacak ödemelerde

Bonus karta 6 taksit

SINIRLI SAYIDA FOTOGRAF BASKISI

Baskı sayısını sınırlamak, fotoğrafın bir sanat eseri olarak değerlenmesine ve orijinal bir eser olmasına katkı sağlamaktır. Bir sanatçı, eserinin kaç adet basılacağını belirler ve o adetle sınırlandırır. Sertifika ilede bunu garanti eder. Eserler satıldıkça piyasa değeri yükselir ve zamanla değer kazanır.

FINE ART BASKI KALİTESİ

Fotoğraf baskıları; 11 renkli HDR mürekkep sistemli Epson StylusPro 9900/7900 ile zengin renk tonlarında, müze kalitesinde ve uzun ömürlü Hahnemühle’nin ürettiği %100 pamuk elyaflı asit içermeyen özel FineArt kağıtlara yapılmaktadır. İstendiği takdirde çerçeve, diasec ve forekse sıvama gibi sunum yöntemlerinde destek verilmektedir.

SERTİFİKA VE HOLOGRAM

Sertifika, bir fotoğraftan hangi boyutta, kaç adet basılacağını taahüt eden sınırlı sayıda bir eser aldığınızı garanti eden belgedir. Her bir eser aynı seri numaralı çift hologram içerir. Hologramlardan biri eserin arkasına, diğeri ise sertifikaya yapıştırılır. Seri numarasını Hahnemülle’ye bağlı olan www.myartregistry.com sitesinde online kayıt altına alarak eserin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

EDİSYON BAŞVURU

TİMURTAŞ ONAN

STANKO ABADZIC

CEM TURGAY

TAMER SERBAY

ŽELJKO KOPROLČEC

ERHAN ŞERMET

DİNÇER DÖKÜMCÜ

İLKNUR CAN

MEHVEŞ LELİÇ

TUNCER TUNÇ

HAKAN ÇINAR

EMRULLAH EYVALLAH

SEVİL ALKAN

Armchair

Armchair

Auto

Auto

Children

Children

Family

Family

Flowers

Flowers

Gateway

Gateway

Give Me A Hug

Give Me A Hug

Intersection

Intersection

Micky Mouse

Micky Mouse

Milk

Milk

Mirror

Mirror

Morning

Morning

Mutter Courage

Mutter Courage

Photographer

Photographer

Picnic

Picnic

Playing

Playing

Quo Vadis...

Quo Vadis...

School

School

Shadow

Shadow

Soccer

Soccer

Sphere

Sphere

The Last Nomads

The Last Nomads

The Look

The Look

The Shepard

The Shepard

The Village Queen

The Village Queen

The Wizzard of Oz

The Wizzard of Oz

Urosevac-Kosovo

Urosevac-Kosovo

Vukovar

Vukovar

Waiting Room

Waiting Room

Wish

Wish

IMRE SZABÓ

1956 yılında Mokrin’de dünyaya geldi. Kikinda’da liseyi tamamladıktan sonra Belgrad'daki Filoloji Fakültesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı.

1974 yılından bu yana 200’ün üzerinde karma ve bireysel sergide yer almıştır. 2009 yılında, içinde Belgrad ve Prag’da yapılan sergileri barındıran “Applied Nostalgia” projesinin yanı sıra “Yunan Kültür Vakfı” tarafından düzenlenen “Balkanlar'da Işık ve Gölgeler” adlı sergide de Sırbistanı on fotoğraf ile temsil etmiştir.

1989 yılından bağımsız fotoğrafçı olarak çalışmaya karar verdiği 1995 yılına kadar” lustrovana politika”ve,kısa süreyle “Politika”.“interview” ve Nin adlı gazete ve haftalıkdergilerin editörlüğünü yapmıştır.

Daha sonra “Danas” gazetesinde fotoğraf editörü olarak çalışmış, haftalık “Blic News” ve aynı zamanda “Fonet” ajansı ve Status dergisinde de görev almıştır. Fotoğrafları birçok Yugoslav gazetesi, monograf, katalog ve yayının yanı sıra (Stern, Focus, Spiegel, Mond, Lexpress, Time, Newsweek, Herald Tribune, Le Nouvelle Observateur…) gibi dünyanın birçok saygın dergisinde de basılmıştır.

1985 yılından bu yana ULUPUDS üyesidir. Günümüzde bağımsız sanatçı olarak çalışmaktadır.

IMRE SZABÓ