İstanbul Fotoğraf Galerisi

EDİSYON SATIŞ

İstanbul Fotoğraf Galerisi, satışı yapılan sınırlı sayıda basılmış fotoğraf eserini, uluslararası standartlarda koleksiyon kalitesinde basımını sağlayıp, orijinal olduğu belgeleyecek sertifikası ile birlikte teslimini gerçekleştirir.


Galeride yapılacak ödemelerde

Bonus karta 6 taksit

SINIRLI SAYIDA FOTOGRAF BASKISI

Baskı sayısını sınırlamak, fotoğrafın bir sanat eseri olarak değerlenmesine ve orijinal bir eser olmasına katkı sağlamaktır. Bir sanatçı, eserinin kaç adet basılacağını belirler ve o adetle sınırlandırır. Sertifika ilede bunu garanti eder. Eserler satıldıkça piyasa değeri yükselir ve zamanla değer kazanır.

FINE ART BASKI KALİTESİ

Fotoğraf baskıları; 11 renkli HDR mürekkep sistemli Epson StylusPro 9900/7900 ile zengin renk tonlarında, müze kalitesinde ve uzun ömürlü Hahnemühle’nin ürettiği %100 pamuk elyaflı asit içermeyen özel FineArt kağıtlara yapılmaktadır. İstendiği takdirde çerçeve, diasec ve forekse sıvama gibi sunum yöntemlerinde destek verilmektedir.

SERTİFİKA VE HOLOGRAM

Sertifika, bir fotoğraftan hangi boyutta, kaç adet basılacağını taahüt eden sınırlı sayıda bir eser aldığınızı garanti eden belgedir. Her bir eser aynı seri numaralı çift hologram içerir. Hologramlardan biri eserin arkasına, diğeri ise sertifikaya yapıştırılır. Seri numarasını Hahnemülle’ye bağlı olan www.myartregistry.com sitesinde online kayıt altına alarak eserin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

EDİSYON BAŞVURU

TİMURTAŞ ONAN

STANKO ABADZIC

CEM TURGAY

TAMER SERBAY

IMRE SZABÓ

ŽELJKO KOPROLČEC

ERHAN ŞERMET

DİNÇER DÖKÜMCÜ

MEHVEŞ LELİÇ

TUNCER TUNÇ

HAKAN ÇINAR

EMRULLAH EYVALLAH

SEVİL ALKAN

Atlar ve Kübalılar

Atlar ve Kübalılar

Daire

Daire

Dost

Dost

Flaşlı Adam

Flaşlı Adam

Gelin

Gelin

Huzur

Huzur

İnsan Olmak

İnsan Olmak

Kapı Önü

Kapı Önü

Köpek

Köpek

Kumsal

Kumsal

Kuş

Kuş

Madre Mia

Madre Mia

Midilli

Midilli

Yeşil

Yeşil

Yol

Yol

İLKNUR CAN

3 Aralık 1978 Bilecik doğumluyum. Uzun süre çeşitli bankalarda çalışmış olup 2015 Haziran ayı itibariyle freelance çalışmaya devam etmekteyim. Daha çok ipone ile ürettiğim işler çeşitli mecralarda yayınlandı. Bunlardan biri de LensCulture’dır. 2014 yılında H-Art Collective oluşumuna dahil oldum. Halen H-Art Collective olarak ve bireysel olarak çalışmalarıma devam etmekteyim.

Katıldığım Festivaller

Indian Photography Festival /Hyderabad 2015
(iPhone street photography Cuba)

Fotoİstanbul 2015
(Everyday Turkey Project)

H-Art Collective

H-artcollective sokak fotoğrafçılığı alanında mobil araçlarla üretim yapan kollektif bir fotoğraf oluşumudur. 2014 yılında, bu alanda birlikte üretme, dayanışma ve ortak projeler oluşturma amacıyla bir araya gelen fotoğrafçılar tarafından kurulmuştur.

Fotoğraf çeken mobil cihazlar fotoğrafın sınırlarını ve yönünü değiştirerek yeni bir akım yaratmıştır. Mobil Fotoğraf sürekli etkileyici bir üretim ile beslenen, giderek büyüyen küresel bir harekete dönüşmüş ve tüm fotoğraf hareketlerinin yanında yerini almayı başarmıştır. Ayrıca mobil cihazların kolayca ve herkes tarafından kullanılması sadece belli kişiler tarafından üretilen fotoğrafın herkes tarafından üretilmesine olanak sağlamıştır. Fotoğraf çekme eyleminin tabana yayılması, çok fazla fotoğraf üretilerek imaj çöplüğü oluşturmakla birlikte, fotoğraf alanında yeni yaklaşımların ve deneysel çalışmaların ortaya çıkmasına imkan vermiştir. Sokakta fotoğraf çekilmesinin mobil araçlarla icra edilmesi, fotoğraftaki zaman ve mekan öğelerini değiştirmiş, fotoğrafın daha da zenginleşmesini sağlamıştır. H-art Collective, bu alanda icra edilecek özgün çalışmaların ve deneysel yaklaşımların peşindedir. Kollektif, yeni fotoğrafçılarla büyümeyi hedefleyerek, mobil sokak fotoğrafçılığı alanında yenilikçi çalışmalara imza atmayı ve bu deneyimleri diğer fotoğrafçılarla paylaşmayı amaçlamaktadır.

İLKNUR CAN