İstanbul Fotoğraf Galerisi

EDİSYON SATIŞ

İstanbul Fotoğraf Galerisi, satışı yapılan sınırlı sayıda basılmış fotoğraf eserini, uluslararası standartlarda koleksiyon kalitesinde basımını sağlayıp, orijinal olduğu belgeleyecek sertifikası ile birlikte teslimini gerçekleştirir.


Galeride yapılacak ödemelerde

Bonus karta 6 taksit

SINIRLI SAYIDA FOTOGRAF BASKISI

Baskı sayısını sınırlamak, fotoğrafın bir sanat eseri olarak değerlenmesine ve orijinal bir eser olmasına katkı sağlamaktır. Bir sanatçı, eserinin kaç adet basılacağını belirler ve o adetle sınırlandırır. Sertifika ilede bunu garanti eder. Eserler satıldıkça piyasa değeri yükselir ve zamanla değer kazanır.

FINE ART BASKI KALİTESİ

Fotoğraf baskıları; 11 renkli HDR mürekkep sistemli Epson StylusPro 9900/7900 ile zengin renk tonlarında, müze kalitesinde ve uzun ömürlü Hahnemühle’nin ürettiği %100 pamuk elyaflı asit içermeyen özel FineArt kağıtlara yapılmaktadır. İstendiği takdirde çerçeve, diasec ve forekse sıvama gibi sunum yöntemlerinde destek verilmektedir.

SERTİFİKA VE HOLOGRAM

Sertifika, bir fotoğraftan hangi boyutta, kaç adet basılacağını taahüt eden sınırlı sayıda bir eser aldığınızı garanti eden belgedir. Her bir eser aynı seri numaralı çift hologram içerir. Hologramlardan biri eserin arkasına, diğeri ise sertifikaya yapıştırılır. Seri numarasını Hahnemülle’ye bağlı olan www.myartregistry.com sitesinde online kayıt altına alarak eserin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

EDİSYON BAŞVURU

TİMURTAŞ ONAN

STANKO ABADZIC

TAMER SERBAY

IMRE SZABÓ

ŽELJKO KOPROLČEC

ERHAN ŞERMET

DİNÇER DÖKÜMCÜ

İLKNUR CAN

MEHVEŞ LELİÇ

TUNCER TUNÇ

HAKAN ÇINAR

EMRULLAH EYVALLAH

SEVİL ALKAN

Storm

Storm

Hope

Hope

Ghoose

Ghoose

Nightshift

Nightshift

Confession

Confession

Complaint

Complaint

Rip

Rip

Mirror

Mirror

Warship

Warship

Mother

Mother

Date

Date

Selfie

Selfie

CEM TURGAY

1962 İzmit’te doğdu. Kocaeli kentinin fotoğraf sanatçısı, babası Cemal Turgay’dan etkilenerek fotoğrafa başladı. 1980 London Croydon Technical Photographyʼi bitirdi.

Kisisel Sergiler

2012 Ertelenmis Zaman, C.A.M. Galeri, İstanbul
2003 İzmit Büyükşehir Sanat Galerisiʼnde açtığı fotoğraf sergisinde, aynı zamanda hazırladığı “Cem Turgay Fotoğraflar” isimli kitabının tanıtımını yaptı.

Karma Sergiler

2016 Hayaller ve Hezeyanlar, İstanbul Fotoğraf Galerisi, İstanbul
2015 Winter Wonderland, C.A.M. Galeri, İstanbul
2014 Zamansiz, C.A.M. Galeri, İstanbul
2013 Yaz Zamani, C.A.M. Galeri, İstanbul
2012 İstanbul Modern Müzesiʼnde düzenlenen “Dünden Sonra” adlı karma fotoğraf sergisine katıldı. Contemporary İstanbulʼ12
2002 Pamukbank Fotoğraf Galerisiʼnden açılan “Sondaj” adlı sergiye davetli olarak katıldı.
2000 Pamukbank sponsorluğunda, Engin Özendesʼin koordinatörlüğünü yaptığı Yunan ve Türk fotoğrafçıların çağrılı olduğu projede yer aldı. “Merhaba Atina Here İstanbul” adlı projenin İstanbul ve Brükselʼde açılan sergilerine katıldı ve Tarih Vakfı Yayınları tarafından yayınlanan aynı isimli kitapta fotoğrafları yer aldı.

Ödüller

1998- 1999 Pamukbank Fotoğraf yarışması birincisi oldu.
1993- 2010 Yunus Nadi fotoğraf ödülüne layık görüldü.

CEM TURGAY