İstanbul Fotoğraf Galerisi

BASIN ODASI

İstanbul Fotoğraf Galerisi hakkında yapılacak haber ve duyurularda kullanılacak yazılı ve görsel materyallere bu bölümden ulaşabilirsiniz.

KURUMSAL DÖKÜMANLAR

Sunan: İSTANBUL FOTOĞRAF GALERİSİ

Beyoğlu Tel Sokak’ta bulunan İstanbul Fotoğraf Galerisi, sanat fotoğrafının öne çıkan sanatçılarını ve onların eserlerini sergilemeyi ve bu eserlerin koleksiyonerlere ulaşmasını hedefleyen bir fotoğraf galerisidir.
İstanbul Fotoğraf Galerisi; fotoğraf sanatının belgesel, klasik, kavramsal, deneysel, gibi farklı türlerinin eşsiz örneklerini temsil etmektedir.

Usta fotoğraf sanatçılarının yanı sıra, genç kuşak sanatçıların da kendi işlerini sunabilecekleri, nitelikli ve çağdaş fotoğraf sergilerinin yer alacağı galeri aynı zamanda, saygın sanatçılar ve eğitmenlerle, söyleşiler, gösteriler, atölye ve seminerlere ev sahipliği yapacak.“İstanbul Fotoğraf Galerisi” yaşayan bir sanat alanı yaratma ve fotoğraf sanatını toplumun her kesimine ulaştırma amacı taşımakta.

Fotoğraf sanatına gönül vermiş amatör, profesyonel tüm fotoğraf sanatçılarıyla İstanbul Fotoğraf Galerisi’nde buluşmak üzere.

Kontak: Sennur Çevik Onan
0530 952 79 73 – 0212 237 36 52
info@istanbul-fotografgalerisi.com

Katip Mustafa Çelebi Mahallesi
Tel Sok. N:8/2 Beyoğlu-İstanbul